Rozbudowywane strony www, aktualne i użyteczne treści to to co użytkownicy i wyszukiwarki lubią najbardziej. Strategie rozwojowe oparte na treści są najbardziej stabilną inwestycją w Witrynę.

Tworzymy i publikujemy treści o szerokim wachlarzu tematycznym zoptymalizowane pod konkretne słowa kluczowe. Treść artykułów może być bezpośrednio umieszczana na stronach lądowania w Twojej witrynie lub publikowana w dowolnych serwisach zewnętrznych.

Artykuły ilustrujemy zdjęciami lub grafikami zgodnymi tematycznie z treścią.


Jakie teksty piszemy?


Nie jest tajemnicą, że jakość artykułów może być różna w zależności od poziomu zgłębienia tematu przez autora i nie każdy jest w stanie napisać dobry tekst na każdy temat.

W związku z powyższym przed podjęciem prac należy ustalić w jakim celu treści mają być tworzone,
przykładowe cele to:
  • SEO – artykuły średniej jakości przeznaczone do synonimizacji i masowej publikacji,
  • teksty sprzedażowe i ofertowe – artykuły wysokiej jakości wzywające do podjęcia konkretnego działania przez użytkownika,
  • opracowania i elaboraty – artykuły bardzo wysokiej jakości budujące markę dostawcy treści jako eksperta w danej branży.
Współpracujemy z autorami o różnych specjalizacjach i atutach, każdy temat traktujemy indywidualnie w związku z tym z wysokim prawdopodobieństwem otrzymają Państwo artykuły spełniające Wasze oczekiwania.

Jeśli chcą Państwo przejrzeć nasze portfolio kontentowe zapraszamy do kontaktu.


Możemy Ci w tym pomóc:  Zobacz Pakiety i Cennik!

Chcesz o Coś Zapytać?
Chętnie pomożemy!

tel.: 32 235 01 18

intuigo email

Pytanie:

Twój email:


Imię, Nazwisko, Firma:


Weryfikacja: czy jesteś botem?