Gwarantowany Ruch w Witrynie

W tym modelu rozliczeniowym nie musisz wnikać na jakich pozycjach w wynikach wyszukiwania jest Twoja strona i czy ludzie klikają w Twoje linki. Płacisz poprostu za odwiedziny potencjalnych Klientów.
Gwarantowany Ruch w Witrynie

Wysoka jakość Ruchu

Wysoka jakość Ruchu

Precyzyjnie kierujemy reklamy do odpowiednich grup docelowych segmentowanych po lokalizacji geograficznej, intencjach wyszukiwania, zainteresowaniach oraz zachowaniu obserowanym w Witrynie.Najlepsze Narzędzia eReklamowe

Wspierane przez nas sposoby docierania do użytkowników są ciągle rozwijane. Trzymamy rękę na pulsie najnowszych trendów w branży testując ekspertymentalne okazje.narzedzia ereklamowe

dynamiczne budzety

Dynamiczne Budżety

Budżety w modulach są dynamiczne co oznacza że są automatycznie transerowane do modułów gdzie cena ruchu jest najniższa przy zachowaniu jakości ruchu.
Efektywność i Mierzalność

Wszystkie kampanie niezależnie od wielkości mają zawsze zadeklarowane mierzalne cele, które w klarowny sposób pozwalają zestawić koszty wydawane na emarketing ze zwrotem z inwestycji.
miarzalnosc i efketywność

wsparcie i pomoc

Wsparcie i pomoc

Współpracując z nami uzyskujesz dostęp do specjalistów służących pomocą na każdym etapie kampanii, pomagających najlepiej zagospodarować budżety reklamowe.
Skalowalność i Elastyczność

Moduły w kampaniach mogą być dowolnie roszerzane i rozbudowywane. Elastyczność intensywności kampanii pozwala na planowanie działań reklamowych zgodnie z dostępnymi zasobami produkcyjnymi Firmy.
Skalowalność i Elastyczność

szersza perspektywa

Szersza Perspektywa

Opracowywane przez nas wskazówki optymalizacji i rozwoju Witryny są skorelowane z daną branżą jako całością, typowymi zachowaniami Konsumentów i ich oczekiwaniami.
Doświadczenie i Skuteczność

Platforma opiera się na przeszło 3 letnim doświadczeniu w branży marketingu internetowego. Skutecznie rozwiamy ponad 100 serwisów generując ruch na poziomie 300,000 unikalnych użytkowników miesięcznie.Doświadczenie i Skuteczność

Plan B

Plan B

Jeśli działania marketingowe realizujesz lokalnie w firmie może się zdażyć, że Twój zespół będzie nagle przeciążony nieplanowanymi obowiązkami. Outsourcing działań emartketingowych może znacząco zwolnić Twoje zasoby. Chcesz o Coś Zapytać?
Chętnie pomożemy!

tel.: 32 235 01 18

intuigo email

Pytanie:

Twój email:


Imię, Nazwisko, Firma:


Weryfikacja: czy jesteś botem?